sklep: 32 269 90 24, 603 610 502; wysyłka: 728 971 972; serwis: 32 269 90 24; e-mail: rc4max@rc4max.com GG:  5712090
Szukaj
Zaloguj się
Sonda
Brak aktywnych sond.
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?


Szukaj

Regulamin sklepu

REGULAMIN RC4MAX

 

Niniejszy regulamin określa zasady zamawiania, sprzedaży i wysyłki towarów za pośrednictwem sklepu internetowego RC4MAX, oraz zwrotów towarów, odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz procedurze reklamacyjnej, które obowiązują w sklepie internetowym RC4MAX i są zgodne z ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta.

Złożenie zamówienia każdorazowo wymaga zaakceptowania poniższego regulaminu.

Podstawową formą działalności firmy RC4MAX, jest sprzedaż artykułów modelarskich za pośrednictwem sklepu internetowego, działającego pod adresem www.rc4max.com; www.rc4max.pl1. STRONY TRANSAKCJI

Właścicielem sklepu internetowego RC4MAX, który prowadzi sprzedaż pod adresem http://www.rc4max.com jest firma

RC4MAX Piotr Kopecki

ul. Targowa 12,

41 - 200 Sosnowiec,

Tel. 32 269 90 24

e-mail: rc4max@rc4max.com

NIP 644-304-15-96

zarejestrowana i widoczna w ewidencji CEIDG pod adresem:

https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/SearchDetails.aspx?Id=07ee1be4-3115-4a3c-9258-44de87ff20a7

 

Nabywcą może być tylko osoba, która ukończyła 18 lat i posiada zdolność do czynności prawnych.

 

2. PRODUKTY I CENY

1. Sklep RC4MAX gwarantuje, że sprzedawane produkty są nowe i wolne od wad, ale nie gwarantuje że klient będzie potrafił się nimi posługiwać w odpowiedni sposób np. latać samolotem czy helikopterem zdalnie sterowanym.

2. Oferowane produkty są nowe, nieużywane, najwyższej jakości, wolne od wad fizycznych i prawnych.

3. Towar pochodzi od renomowanych producentów, a podane specyfikacje (opisy i dane techniczne) z materiałów przez nich publikowanych lub własne opisy, zdjęcia i tłumaczenia.

4. Ceny wszystkich produktów wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

5. Ceny podane na stronie, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i nie mogą być podstawą do roszczeń wobec sprzedawcy.

6 .Ceny podane przy każdym produkcie są wiążące w chwili złożenia przez klienta oferty zakupu. Ceny są aktualne tylko w dniu zakupu. Sklep RC4MAX nie gwarantuje stałości cen. Ceny mogą ulegać częstym zmianom. Mogą rosnąć i spadać.

7.Firma zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian na stronach sklepu: w opisach i cenach, jak również prawo wprowadzania i wycofywania produktów, prowadzenia akcji promocyjnych i ich anulowania.

8. W przypadku braku zamówionego produktu na magazynie, nabywca zostaje niezwłocznie poinformowany o zaistniałej sytuacji i wynikającym z niej wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużony czas realizacji zamówienia, wówczas ma możliwość rezygnacji z całego zamówienia lub tylko z pozycji, której brakuje na magazynie.

9.Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

3. ZAMÓWIENIA I WYSYŁKA

 

1. Ofertę złożenia zamówienia w sklepie mogą składać wszystkie osoby, które założyły konto na stronie internetowej RC4MAX, wypełniając poprawnie formularz.

2. Zamówienia można składać również z pominięciem procedury rejestracji.

3. W szczególnych przypadkach (np. gdy strona internetowa nie działa) zamówienia można składać telefonicznie: 603-610-502; 32-269-90-24 lub e-mailem: rc4max@rc4max.com

5. Ofertę złożenia zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku.

6. Ofertę złożoną w dni powszednie po godzinie 15.00, w soboty, niedziele, święta oraz dni wolne od pracy rozpatrywane są w następny dzień roboczy.

7. Nabywca po złożeniu oferty za pośrednictwem strony, oczekuje na informację ze strony sklepu o przyjęciu lub odrzuceniu oferty. Informacja mailowa o przyjęciu oferty przez sklep oznacza zawarcie umowy.

Firma zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień w przypadku gdy:

-  formularz zakupu został źle wypełniony lub zawiera niekompletne dane,

-  wpłata nie została dokonana we wskazanym czasie 7 dni od dnia przyjęcia oferty

-  uiszczony przelew nie został dokonany w należytej wysokości,

-  przesyłka nie została odebrana od kuriera.

- kontrola przed wysyłką wykazała wadę produktu, a sklep RC4MAX nie jest w stanie sprowadzić nowego produktu lub usunąć wady.

8. Firma RC4MAX ma prawo odmówić realizacji zamówienia z ważnych powodów ekonomicznych (niewypłacalność Klienta, istotna zmiana cen u dostawcy, istotne wahania kursów walut). W takim przypadku o zaistniałym fakcie, Klient informowany jest telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

9. Po złożeniu oferty nabywca każdorazowo otrzymuje pocztą elektroniczną powiadomienie o tym, że złożona przez niego oferta oczekuje na przyjęcie. Brak takiego potwierdzenia może być spowodowany źle wypełnionym formularzem, w tym przypadku zlecenie nie jest realizowane.

Następnie klient otrzymuje informację o przyjęciu lub odrzuceniu oferty.

Przyjęcie oferty oznacza zawarcie między nabywcą, a RC4MAX umowy kupna-sprzedaży. Informacja o odrzuceniu oferty, oznacza iż sklep RC4MAX nie ma możliwości aby wywiązać się ze złożenia oferty z przyczyn niezależnych od niego np. nie ma możliwości aby sprowadzić dany produkt, ponieważ jest on niedostępny w hurtowni.

W przypadku, gdy klient złoży zamówienie na kilka produktów, a jeden lub część z nich będzie niedostępna, wtedy RC4MAX będzie się kontaktować z klientem, w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących ewentualnej realizacji zamówienia, za pośrednictwem e-mail lub telefonicznie.

10. Po przyjęciu oferty Nabywca zostaje każdorazowo powiadomiony pocztą elektroniczną o zmianie statusu zmówienia czyli o tym, co aktualnie dzieje się z zamówionym przez niego towarem. Dodatkowo informację tę może również uzyskać logując się na konto, a następnie wchodząc na zakładkę Informacje o zamówieniu.

11. Czas realizacji zamówienia to przeważnie 1-3 dni roboczych. Jeden z czynników jaki ma tutaj duże znaczenie to wybrana przez klienta forma płatności.

-W przypadku przelewu na konto, paczka wysyłana jest zazwyczaj w dniu, w którym należność została zaksięgowana na koncie lub w następnym dniu roboczym.

- W przypadku płatności przy odbiorze, paczka wysyłana jest zazwyczaj w dniu jej zmówienia lub w następnym dniu roboczym.

- Opóźnienie w wysyłce może nastąpić w przypadku dużej liczby zamówień, bądź z powodu braku produktów na skutek niedotarcia towaru od dostawcy.

Ze swej strony w każdym z powyższych przypadków dokładamy wszelkich starań, aby zmówienie zostało jak najszybciej zrealizowane.

12. Faktury są wystawiane i wysyłane wraz z towarem, tylko wówczas, gdy klient wypełniając formularz zamówienia poda wszystkie niezbędne dane do jej wystawienia.

13. Ze względu na bezpieczeństwo następujące towary, wysyłamy jedynie za pośrednictwem firmy kurierskiej:
- Modele samolotów,
- Modele samochodów,
- Modele łodzi,
- Modele śmigłowców (w uzgodnionych przypadkach jest możliwość wysyłki pocztą polską)
- Paliwa modelarskie
- Aparatury
- Walizki
- Materiały do budowy typu: deski, listewki, pręty, rurki, kołki, krawędzie spływu, krawędzie natarcia, sklejki, płyty, płaskowniki
- Folie pokryciowe

- inne wielkogabarytowe lub cenne towary

14. Sklep RC4MAX zastrzega sobie prawo do zmiany sposobu dostarczenia zamówionej przesyłki po uprzednim powiadomieniu klienta telefonicznie lub mailowo w przypadkach określonych w punkcie 13 oraz w innych przypadkach, w których wybrany przez klienta sposób wysyłki jest utrudniony lub niemożliwy np. wielkogabarytowa paczka i dostawa do paczkomatu.

15. Całkowite ryzyko związane z towarem od momentu jego wydania ponosi kupujący.

16. W momencie podpisania przez kupującego odbioru przesyłki, przechodzi na niego prawo własności zawartości tej przesyłki.

 

4. FORMY PŁATNOŚCI

Za zakupy w sklepie można zapłacić w następujący sposób:

1. Przelew na rachunek bankowy

87 1140 2004 0000 3902 4607 1254 mBank
RC4MAX
Piotr Kopecki
ul. Targowa 12
41-200 Sosnowiec

 

W tytule wpłaty wpisując imię i nazwisko osoby, która składała zamówienie, lub numer zamówienia w terminie 7 dni od złożenia zamówienia.

W przypadku przelewu towar zostaje wysłany po wpłynięciu należności na rachunek.

Zamówienie, które nie zostało opłacone zostanie anulowane, po upłynięciu 7 dni od dnia jego złożenia.

 

2. Serwis Dotpay  - bezpieczne transakcje internetowe.

Gdzie można płacić wszystkimi przelewami transferowymi dostępnymi w Polsce:

- mTransfer,

- Płacę z Inteligo,

- Przelew z BPH,

- BZ WBK Przelew24,

- MultiTransfer,

- Płać z Nordea.

Jak również przelewami z rachunków bankowych prowadzonych przez wszystkie większe polskie banki, m.in.:

-   PKO BP S.A,

-  Pekao S.A.,

-  Millenium Bank S.A.,

-  Kredyt Bank S.A.,

-  Bank BPH S.A.,

-  Deutsche Bank S.A.,

-  ING Bank Śląski S.A.,

-  Citi Bank Handlowy S.A.,

- Bank Ochrony Środowiska,

- Bank Gospodarki Żywnościowej,

- InvestBank,

- Fortis Bank,

- Volkswagen Bank Polska.

3. „Za pobraniem” czyli płatność gotówką przy odbiorze. Należność od nabywcy pobiera osoba dostarczająca przesyłkę.

Wysyłka pobraniowa Pocztą Polską jest możliwa do łącznej kwoty 100 zł. Wszystkie wyższe pobrania będą realizowane firmą kurierską DPD.

4. Płatność przy odbiorze – odbiór osobisty w firmie.

 

5. DOSTAWA

 

 1. Do każdego zamówionego towaru, jest dołączony oryginał paragonu lub oryginał faktury, które należy bezwzględnie zachować.

 2. Towar dostarczany jest do klienta zgodnie z wypełnionym formularzem zamówienia. W formularzu nabywca decyduje o rodzaju dostawcy (Poczta Polska lub firma kurierska), a tym samym o cenie i czasie dostarczenia towaru. Jak również miejscu dostarczenia przesyłki oraz ewentualnym dołączeniu do zamówienia faktury.

 3. Koszty dostawy każdorazowo ponosi zamawiający, zgodnie z wybranym rodzajem przesyłki.

 4. Wszystkie produkty wysyłane przez firmę są odpowiednio zabezpieczone i starannie zapakowane. Dlatego jeśli opakowanie dostarczonej przesyłki jest uszkodzone, zgniecione, zdeformowane lub jego stan może świadczyć, że działała na nie jakakolwiek siła lub ciężar, wówczas należy w obecności osoby dostarczającej sporządzić protokół szkody, a także poinformować niezwłocznie o tym Sklep RC4MAX.

 5. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze i sporządzenie protokołu w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki to podstawa uwzględnienia reklamacji związanej z jej transportem i związanym z nim uszkodzeniem. Uszkodzone przesyłki bez protokołu szkody nie są uwzględniane.

 6. Jeżeli kupującym jest konsument, sprzedawca obowiązany jest niezwłocznie wydać rzecz kupującemu, nie później niż trzydzieści dni od dnia zawarcia umowy, chyba że umowa stanowi inaczej.

 

6. GWARANCJA

 

 1. Większość oferowanych przez sklep RC4MAX produktów posiada gwarancję. Zazwyczaj jest to okres 12 miesięcy na elektronikę i 6 miesięcy na akumulatory.

 2. Gwarancja obowiązuje od dnia wystawienia paragonu bądź faktury.

 3. Reklamacji podlegają jedynie wady ukryte – powstałe z winy producenta.

 4. Gwarancja nie obejmuje:

- uszkodzeń mechanicznych,

- uszkodzeń termicznych,

- uszkodzeń chemicznych,

- uszkodzeń w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu jak też niewłaściwej konserwacji czy eksploatacji,

- uszkodzeń powstałych na skutek postępowania niezgodnego z instrukcją i zasadami bezpieczeństwa (w szczególności przy instalacji czy naprawach), lub wbrew ogólnie przyjętym zasadom eksploatacji opartych na zdrowym rozsądku.

- uszkodzeń spowodowanych dokonanymi przez użytkownika przeróbkami,

- naturalnego zużywania się produktu

- celowego uszkodzenia przez użytkownika,

- rozbicia modelu,

- uszkodzenia części eksploatacyjnych,

- poddanie produktów, które nie są do tego dostosowane, działaniu wody

- zgubienia części,

- zerwanie plomb gwarancyjnych powoduje utratę gwarancji

Szczegółowe informacje dotyczące gwarancji mogą się różnić w zależności od produktu i znajdują się w instrukcjach obsługi.

Jakiekolwiek przeróbki, naprawy i zmiany dokonane przez użytkownika w okresie gwarancyjnym, automatycznie powodują utratę gwarancji.

W przypadku niezakwalifikowania produktu do naprawy gwarancyjnej lub utraty gwarancji firma RC4MAX może dokonać naprawy w ramach płatnej usługi serwisowej, po uprzednim kontakcie z klientem, jeśli naprawa taka będzie możliwa.

 

7. REKLAMACJE I ZWROTY 1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu (paragon lub faktura, może być kopia lub zdjęcie)

 2. Klient ma prawo do zwrotu produktu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania produktu, żądając zwrotu gotówki lub wymiany produktu na równoważny, inny.

 3. Podstawą przyjęcia zwrotu jest dostarczenie kompletnego towaru wraz z dowodem zakupu. Należy również dostarczyć wypełniony formularz zwrotu towaru dostępny na naszej stronie internetowej i wysłany do Państwa za pośrednictwem e-mail, lub inny o podobnym brzmieniu.

 4. Zwroty uwzględniane są jedynie wówczas,  gdy przedmiot nie nosi śladów użytkowania, ani nie jest uszkodzony.

 5. Klient ponosi pełną odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu.

 6. W przypadku reklamacji i zwrotu w pierwszej kolejności należy skontaktować się z firmą telefonicznie: 603 610 502; 32 269 90 24 lub wysyłając maila: rc4max@rc4max.com

 7. Koszty dostarczenia zwracanego lub reklamowanego towaru do sklepu zawsze ponosi kupujący.

 8. Zwroty i reklamacje na koszt sklepu RC4MAX (przesyłki pobraniowe) nie są przyjmowane.

 9. Towar zwracany lub reklamowany musi być zapakowany w sposób bezpieczny, klient ponosi odpowiedzialność za dostarczenie towaru do sklepu RC4MAX w postaci nieuszkodzonej.

  Uwzględnianie reklamacji:

W przypadku wykrycia nieprawidłowości w działaniu lub defektu zakupionego przedmiotu, Klientowi przysługuje prawo do zgłoszenia reklamacji. W celu wszczęcia przez sklep RC4MAX procedur reklamacyjnych, towar należy dostarczyć do sklepu w którym został on zakupiony, okazując przy tym dowód zakupu oraz dokładny opis wady lub defektu wraz z okolicznościami w jakich je wykryto. Ponadto, do produktu powinny zostać dołączone dane teleadresowe klienta (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy) a także wyrażone roszczenie względem reklamowanego produktu.

Od chwili przyjęcia produktu w trybie reklamacyjnym, w ciągu 14 dni sklep RC4MAX zobowiązuje się do udzielenia Klientowi odpowiedzi wraz z odpowiednim uzasadnieniem w kwestii uznania lub odrzucenia roszczeń reklamacyjnych.

W przypadku uznania zasadności reklamacji, Klient zostaje poinformowany o trybie rozwiązania oraz czasie potrzebnym na zakończenie procesu reklamacji. Koszty odesłania produktu do Klienta w tym przypadku ponosi Sklep.

W przypadku odrzucenia roszczeń reklamacyjnych, Klientowi zostają zaproponowane możliwe rozwiązania oraz skorzystanie z usług serwisu pogwarancyjnego. W przypadku uzasadnionego odrzucenia reklamacji, koszty odesłania produktu do klienta ponosi Klient.

Przedmioty w których dokonano ingerencji w konstrukcję, modyfikacji własnych lub zerwano plombę zabezpieczającą, jak również przedmioty zużyte w sposób naturalny, uszkodzone mechanicznie lub w których defekt powstał na skutek niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nadmiernego zabrudzenia, nie podlegają reklamacji.

- reklamacji podlegają uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas transportu, tylko wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkody w obecności osoby dostarczającej paczkę. W innym wypadku nie zostaną one rozpatrzone,

- reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte, za które winę ponosi producent,

- reklamacji nie podlegają towary, które nie są objęte gwarancją na skutek czynników ujętych w dziale GWARANCJE (patrz punkt 4).

- reklamacje nie będą uwzględniane w przypadku różnic wynikających z indywidualnych ustawień komputera (kolor, proporcje).

- Serwis diagnozuje i naprawia sprzęt pod kątem usterek zgłoszonych przez klienta

 

- W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z zamówieniem, Klient ma prawo do złożenia reklamacji niezwłocznie od momentu otrzymania przesyłki. W takim przypadku, Klient powinien odesłać otrzymany towar wraz z opisem przyczyny reklamacji.

 

Prawo do odstąpienia od umowy:

Zgodnie z wchodzącą w życie Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady nr. 2011/83/UE z dnia 25 października 2011 r. od dnia 25 grudnia 2014r. mają Państwo prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Okres na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w fizyczne posiadanie towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w fizyczne posiadanie towarów.

 

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do:

 • umów o świadczenie usług jaką jest np. serwis pogwarancyjny.

 • Umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względy na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych , jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu tj.: paliwo, kleje, oleje, farby.

 • Umów w której przedmiotem świadczenia są programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

 • Towarów sprowadzonych lub poddanych modyfikacji specjalnie na indywidualne życzenie klienta.

 • Towarów, których wartość została pomniejszona wskutek działania klienta.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować firmę:

 

RC4MAX Piotr Kopecki

ul. Targowa 12,

41 - 200 Sosnowiec,

Tel. 32 269 90 24

NIP 644-304-15-96

e-mail: rc4max@rc4max.com

o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Fizyczny zwrot przedmiotu powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu otrzymaną od Państwa płatność za zamówione towary, wraz z najniższymi oferowanymi przez nas kosztami dostawy (RC4MAX nie zwraca pełnych kosztów wysyłki jeżeli wybrali Państwo sposób dostarczenia inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez RC4MAX) Zwrot pieniędzy odbywa się bez zbędnej zwłoki, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia otrzymania przez nas zwracanych towarów. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w początkowej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Proszę odesłać lub przekazać nam towary na adres:

 

RC4MAX Piotr Kopecki

ul. Targowa 12,

41 - 200 Sosnowiec,

wraz z dowodem zakupu bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o swoim odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towary przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli w całości ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.

Zwroty uwzględniane są jedynie wówczas, gdy przedmiot nie nosi śladów użytkowania, ani nie jest uszkodzony.

W przypadku wątpliwości co do stanu reklamowanego, bądź zwracanego towaru, RC4MAX ma prawo wstrzymać się z decyzją dotyczącą zwrotu bądź reklamacji, aż do momentu otrzymania wyników dotyczących ekspertyzy towarów.Reklamacje i zwroty proszę kierować na adres:

RC4MAX Piotr Kopecki

ul. Targowa 12

41-200 Sosnowiec

 

 Sklep RC4MAX nie przyjmuje żadnych paczek pobraniowych8. Usługi serwisowe pogwarancyjne.

Sklep www.rc4max.com z siedzibą w Sosnowcu prowadzi modelarski serwis pogwarancyjny.

W przypadku zaistnienia konieczności skorzystania z usług serwisu gwarancyjnego Klient proszony jest o dostarczenie do sklepu produktu wraz z dokładnym opisem uszkodzenia.

Ponadto, do produktu powinny zostać dołączone dane teleadresowe klienta (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy)

Klient pokrywa koszt dostarczenia produktu na serwis.

Serwis pogwarancyjny w możliwie najkrótszym czasie potrzebnym na zdiagnozowanie uszkodzenia skontaktuje się z Klientem w celu przedstawienia propozycji sposobu naprawy, czasu potrzebnego na prace serwisowe oraz spodziewanych kosztów. W przypadku wyrażenia przez klienta zgody na zaproponowane warunki serwisu, strony postępują dalej zgodnie z przyjętymi ustaleniami. W przypadku nie udzielenia przez klienta zgody na zaproponowane przez serwis warunki naprawy pogwarancyjnej, serwis nie podejmie się naprawy a produkt zostanie odesłany do Klienta na jego koszt.

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o świadczenie usług jaką jest serwis pogwarancyjny.


9. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

 1. Założenie konta na www.rc4max.pl lub www.rc4max.com i wypełnienie formularza zamówienia przez nabywcę jest równoznaczne z wyrażeniem przez niego zgody na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych  w celu realizacji zamówienia.

 2. Dane te traktowane są jako poufne i przetwarzane jedynie dla potrzeb sklepu RC4MAX, nie są udostępniane, przekazywane, użyczane ani odsprzedawane osobom trzecim.

 3. Nabywca, który ma założone konto na RC4MAX,  ma prawo wglądu w swoje dane, może w każdej chwili dokonać ich weryfikacji, korekty, a nawet wystąpić o ich usunięcie.

 4. Zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 „o ochronie danych osobowych”  sklep RC4MAX zobowiązuje się do ochrony wykorzystywanych danych, tak by nie miały do nich dostępu osoby nieupoważnione. 

Pomimo staranności z jaką zostały opisane i przetłumaczone opisy, właściwości i dane produktów, nie gwarantujemy, że dane nie zawierają braków lub błędów. Mogą również wystąpić drobne różnice w opisanych cechach i stanie faktycznym. W razie wątpliwości, przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu wyjaśnienia ewentualnych niezgodności. 

Tel. +48 32 269 90 24

kom. +48 603 610 502

e- mail : rc4max@rc4max.com
 

Dane
RC4MAX Piotr Kopecki
ul. Targowa 12,
41-200 Sosnowiec

rc4max@gmail.com
GADU GADU: 5712090

Czatuj ze mną

 


sklep:
32 269 90 24,
603 610 502; wysyłka:
728 971 972; serwis:
32 721 88 12
Numer konta:
87 1140 2004 0000 3902 4607 1254 mBank
Raty

cms_kalkulator_rat

Like Us
Płatności obsługuje DotPay
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.