sklep: 32 269 90 24, 603 610 502; wysyłka: 728 971 972; serwis: 32 269 90 24; e-mail: rc4max@rc4max.com GG:  5712090
Szukaj
Zaloguj się
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?


Szukaj

Regulamin serwisu

Jeśli chcesz aby serwis Twojego modelu był wykonywany szybko i sprawnie – dostarcz nam swój czysty model wraz z opisem uszkodzenia i kontaktem do siebie!

Mamy wykwalifikowanych serwisantów i największą bazę części zamiennych w Polsce.

 

 1. Wszystkie zlecone prace serwisowe wykonywane są przez wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Podczas prac serwisowych brane jest pod uwagę doświadczenie z poprzednich serwisów jak i doskonała wiedza techniczna z zakresu budowy, zasady działania i współdziałania poszczególnych elementów na siebie.

 2. Celem naprawy jest przywrócenie stanu fabrycznego modelu jak najniższym kosztem przy zachowaniu obowiązujących standardów. Decyzje o wymianie poszczególnych elementów na nowe podejmowane są w oparciu o ich stopień zużycia jak i elementów z którymi współpracują np. jeśli przy kole samochodu są 2 łożyska i jedno z nich rozleciało się ze starości należy wymienić oba łożyska co w perspektywie czasu zapewni możliwie najdłuższe, bezawaryjne działanie.

 3. Do każdego serwisu klient otrzyma szczegółowy protokół wykonanej usługi wraz z wykonanymi czynnościami serwisowymi, wymienionymi elementami oraz zaleceniami dotyczącymi eksploatacji samochodu.

 4. Wszystkie elementy montowane do samochodu zostają przesmarowane odpowiednim smarem antykorozyjnym w celu przedłużenia czasu ich eksploatacji.

 5. Wszystkie części montowane podczas serwisu są fabrycznie nowe, serwis RC4MAX nie prowadzi skupu, komisu części ani modeli używanych.

 6. Serwis RC4MAX do każdego wykonanego serwisu dołącza wszystkie zużyte części, które zostały wyjęte z modelu oraz nowe produkty które mogą posłużyć do dalszych napraw. (Np. do serwisu zostały zużyte 2 szt śrubek z opakowania zawierającego 6 szt śrubek – klient otrzyma pozostałe 4 szt śrubek.)

 7. Każda usługa serwisowa wykonywana jest odpłatnie. Koszt serwisu to 100 zł brutto / h + koszt wymienionych elementów w cenach obowiązujących na dany dzień na www.rc4max.pl. Minimalna opłata serwisowa to 30 zł.

 8. Jeśli po rozpoczęciu prac serwisowych, klient zrezygnuje z dalszej naprawy np. ze względu za zbyt wysoką cenę części zamiennych, lub brak dostępnych części zamiennych (model wycofany) będzie zobowiązany do poniesienia kosztu diagnozy oraz wykonanych prac do momentu ich przerwania.

 9. W przypadku bardziej skomplikowanych napraw, które wymagają dodatkowych czynności (np. serwis helikopterów, zapieczone łożyska, serwisy silników bezszczotkowych, lutowanie, duże zużycie serwisowanego modelu, bardzo duży stopień zabrudzenia, zanieczyszczenia, ciała obce) usługa serwisowa podlega dodatkowym opłatom ustalanym indywidualnie.

 10. Klient każdorazowo ponosi koszty transportu serwisowanego produktu do serwisu oraz z serwisu.

 11. W przypadku modeli nieodebranych z serwisu, sklep RC4MAX po 10 dniach kalendarzowych od poinformowania klienta o gotowości do odbioru serwisowanego przedmiotu, będzie naliczał opłatę za przechowywanie w wysokości 2% całego kosztu wykonanej usługi (części zamienne + koszt usługi), nie mniej niż 3 zł / dziennie.

 12. W przypadku nieodebranych wysyłek, klient ponosi koszty opłat za zwrot przesyłki oraz jej ponowne nadanie.

 13. Serwis RC4MAX daje gwarancję rozruchową na wszystkie wykonane usługi i czynności. Gwarancji nie podlega mechaniczne zużycie, mechaniczne uszkodzenia i ich następstwa.

 14. Serwis jest wykonywany wyłącznie w zakresie zleconym przez klienta.

  W przypadku zauważenia dodatkowych, niezleconych uszkodzeń, serwis będzie kontaktował się z klientem w celu ustalenia dalszego przebiegu naprawy.

 15. Jeśli klient nie zleci sugerowanej przez serwis naprawy, sam ponosi odpowiedzialność za następstwa tej decyzji.

 16. Podczas prac serwisowych, automatycznie wymieniane się wszystkie zużyte elementy takie jak: śrubki, łożyska, podkładki itp. (w przypadku zlecenia naprawy np. uszkodzonego dyferencjału w przeważającej ilości przypadków należy wymienić łożyska, gdyż jeśli się tego nie zrobi dojdzie do szybkiej degradacji i uszkodzenia nowego elementu).

 17. Serwis RC4MAX zastrzega sobie prawo do odmowy podjęcia usługi serwisowej np. z powodu braku dostępności części zamiennych.

 18. Serwis RC4MAX nie przyjmuje na serwis modeli spalinowych.

   

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.